O firmě

Firma se specializuje na kuchyňské digestoře, ventilační techniku, vestavné spotřebiče, sanitární program a na návrhy a realizace profesionálních hygienických systémů potřebných pro provoz administrativních budov, hotelů, restaurací, sportovních zařízení, škol, výrobních provozů a čerpacích stanic včetně jejich zásobování spotřebním materiálem.   Na vaše přání rádi provedeme hodnocení stávajících, vámi používaných hygienických systémů a navrhneme optimální řešení, které maximálně sníží vaše náklady a přitom zajistí vysokou úroveň hygieny.

Jsme připraveni nabídnout vám širokou paletu digestoří, ventilátorů, sklokeramických varných desek, osoušečů rukou CATA EMPIRE, COVID čističů a hygienických systémů - dávkovače tekutých mýdel,zásobníky ručníků a toaletního papíru,zásobníky hygienických sáčků,osvěžovače vzduchu, osoušeče rukou, fény na vlasy,odpadkové koše,stojanové popelníky,úklidovou techniku, profesionální chemii a spotřební materiál - tekuté mýdlo,papírové ručníky, toaletní papír,průmyslová papírová čistiva,papírová prostěradla,hadry,mopy,stěrky,úklidové vozíky,rukavice,vůně,neutralizační kameny a sáčky od předních světových výrobců. Kimberly-Clark, Tork, Marplast, Jofel, Mediclinics, Dyson, Fumagalli Componenti, Cata, JVD, Hagleitner, Stiebel Eltron, Eastmop a dalších.

Dále pravidelně připravujeme pro své zákazníky slevové akce v průběhu celého roku. Aktuální informace naleznete na hlavní straně.

Vážení zákazníci, v 27 týdnu 2023 od  Po 3.7.  do Pá 7.7. z důvodů státních svátků St.5 a Čt.6.7 nebude možná expedice zboží. ( přepravce v tomto týdnu nedoručuje) Příjem objednávek bude nadále fungovat bez omezení. Rozvozy a odesílání zboží budou opět zahájeny od Po 10.7.2023

Děkujeme za pochopení